ثبت نام در  در طرح تجربه صدور رای داوری
20 درصد تخفیف  عید تا عید 1403
راهنمای ثبت نام در دوره داوری

دوره غیرحضوری جرایم رایانه ای

محتوای آموزشی

با پیدایش رایانه، جرایم رایانه‌ای نیز به‌ وجود آمد است.  توسعه و پیشرفت تکنولوژی و نقش پر رنگ آن در جوامع امروزی، این حوزه را به صورت یک موضوع جدید و پر چالش تبدیل شده است.
در جهان امروی بطور قطع نمی توان تاثیر استفاده از اینترنت و وسایل الکترونیکی از جمله کامپیوتر و موبایل  را بر زندگی افراد نادیده گرفت .
جرم رایانه‌ای عملی است که در فضای مجازی و یا در فضای معمولی زندگی، به‌ واسطه رایانه از سوی فردی صورت می‌گیرد و به نحوی از انحا، حقوق شهروندی و مدنی شهروند دیگری را نقض می‌کند؛ جرایم رایانه‌ای سوءاستفاده از رایانه‌ با هدف اقدامات غیرقانونی و غیراخلاقی را شامل می‌شود.
حضور افراد در فضای مجازی ، ایجاد کسب و کار در این فضا ، شکل گیری روابط اجتماعی در آن و همچنین انجام معاملات تجاری از طریق آن باعث شده است این فضا به عنوان یک محیط مجازی درآید که برخی از افراد از آن سود جویی می کنند . از این رو قانون گذار برای جلوگیری از ایجاد اختلال در این فضا و مشخص کردن قواعد استفاده کنندگان ، قوانینی را در این زمینه وضع کرده و برای هر یک از آن‌ها در قوانین جرایم رایانه‌ای مجازاتی در نظر گرفته شده است.


  سرفصل های کلی این دوره :
- جرم رایانه ای و مصادیق آن چیست.
- شرایط تحقق جرم شنود و جاسوسی رایانه ای.
- آشنایی با جرم ترورسیم سایبری.
- سرقت رایانه ای و جرم‌ تخریب داده.
 - جعل رایانه ای و استفاده از سند مجعول رایانه ای.
 

مدرس:
 دکتر مونا خلیل زاده 
  مدرس دانشگاه
وکیل و کارشناس ارشد رایانه

 

مدت زمان دوره: 1 ساعت

هزینه ثبت نام نقدی اعضا: ۵۱۷,۵۰۰ تومان ۲۶۲,۵۰۰ تومان

هزینه ثبت نام نقدی آزاد: ۵۴۷,۵۰۰ تومان ۴۴۲,۵۰۰ تومان


توضیحات:
 در راستای توسعه عدالت آموزشی و درپاسخ به درخواست های عزیزان سراسر کشور از سامانه جامع داوری، به یاری خداوند متعال شرایط لازم جهت برگزاری این دوره بصورت غیر حضوری فراهم گردید، لذا کلیه علاقمندان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام و همچنین می توانند بدون محدودیت دوستان خود را برای شرکت در این دوره دعوت فرمایند.
 

نحوه و مراحل اجرای دوره های غیر حضوری
1- مرحله اول: ثبت نام در دوره 
2- مرحله دوم: مراجعه به صفحه شخصی خود - کلیک روی منوی کارگاههای ثبت نامی من - سپس کلیک روی منوی دانلود فایل ها - و مطابق توضیحات نسبت به دانلود و گذراندن دوره اقدام فرمایید .
3- مرحله سوم: شرکت کنندگانی که تمایل به اخذ گواهی پایان دوره از سامانه جامع داوری  را دارند، بعد از دانلود و مشاهده دوره حتماً اقدام به تکمیل اطلاعات خود در منوی اطلاعات کاربری نموده وسپس به منوی آزمون های من در صفحه شخصی خود مراجعه و ضمن اجرای آزمون به سوالات دوره پاسخ دهند.

 


شرایط:
  1. در دوره های غیرحضوی: امکان ثبت نام از هر نقطه کشور وجود دارد.
  2. مهلت گذراندن دوره های غیر حضوری 3ماه می باشد لذا از تاریخ ثبت نام، عزیزان به مدت سه ماه فرصت دارند در هر ساعت از شبانه روز و از هر مکانی دوره غیرحصوری را طی نمایند و زمان گذراندن دوره نیز دراختیار خود شرکت کننده می باشد
  3. عزیزانی که تمایل به دریافت گواهی پایان دوره از سامانه جامع داوری  را دارند، حتماً در صفحه شخصی خود ازمنوی اطلاعات کاربری و مطابق راهنمای آن صفحه نسبت به تکمیل اطلاعت کاربری خود اقدام نمایند.
  4.  زمان تقریبی صدور گواهی این دوره حدود 20 روز بعد از انجام کلیه مراحل فوق الذکراست وبعد از صدور پیامک آن ارسال و از طریق طریق سامانه - صفحه شخصی منوی گارگاههای من - گواهی دوره قابل مشاهده و دانلود می باشد.


  اشتراک گذاری
دوره های داوری حقوقی
نظرات دوره غیرحضوری جرایم رایانه ای
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...