ثبت نام در  در طرح تجربه صدور رای داوری
راهنمای ثبت نام در دوره داوری

طرح دوره های پایه داوری حل اختلاف

مدرسین:
دوره های آموزشی این طرح توسط اساتید دانشگاه، قضات دادگستری ومدرسین برتر کشور تدریس می شود
 

مدت زمان: 23 ساعت

هزینه ثبت نام اعضا: ۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان ۱,۹۷۰,۰۰۰ تومان

هزینه ثبت نام آزاد: ۳,۶۵۰,۰۰۰ تومان ۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان


تذکر: مهلت استفاه از تخفیف های فوق محدود می باشد.

توضیحات
:
در راستای توسعه عدالت آموزشی و درپاسخ به درخواست های عزیزان از سراسر کشور، به یاری خداوند متعال شرایط لازم جهت اجرای این طرح بصورت غیر حضوری فراهم گردید.
- اخذ گواهینامه این طرح پایه برای علاقمنان به شرکت در تجربه عملی صدور رای داوری الزامی است و گذراندن دوره های این طرح بعنوان پیش نیاز ضروری جهت شرکت در طرح کسب تجربه عملی صدور رای داوری می باشد.

- یکی از ویژگی های طرح دوره های پایه داوری حل اختلاف، امکان معادل سازی امتیازات علمی کسب شده توسط شما درسامانه شامل امتیازات علمی حاصل از بارگزاری گواهینامه دوره های گذرانده شده، سوابق کاری و غیره می باشد.
- بعد از ثبت نام در طرح دوره های پایه داوری حل اختلاف، متناسب با آخرین مدرک تحصیلی - سوابق بارگزاری شده - گواهینامه بارگزاری شده از دوره های گذرانده در صفحه شخصی خود، سامانه جامع داوری ایران با استفاده ازتکنولوژی پیشرفته هوش مصنوعی و بصورت خودکار نسبت به معادل سازی لازم اقدام و درنتیجه شما حسب مورد از گذراندن تعدادی از دوره های این طرح پایه معاف خواهید شد و سپس سایر دوره هایی که لازم است توسط شما گذرانده شود و حداکثر 10 دوره آموزشی خواهد بود در منوی کارگاههای من در صفحه شخصی شما ثبت نام و فعال خواهد شد تا بتوانید متناسب با زمان هریک از دوره ها اقدام به گذراندن آنها نمایید.

 


شرایط:
  1. بعد از ثبت نام در این طرح می توانید جهت مشاهده تاریخ شروع و توضیحات کامل هر دوره به صفحه شخصی خود - منوی کارگاههای من بخش طرح پایه مراجعه فرمایید.
  2. مهلت گذراندن دورههای غیرحضوری سه ماه می باشد لذا از تاریخ شروع دوره، عزیزان به مدت سه ماه فرصت دارند در هر ساعت از شبانه روز و از هر مکانی دوره غیرحضوری را طی نمایند.
  3. در نهایت بعد از گذراندن همه دوره های فعال شده برای شما علاوه بر دریافت گواهی پایانی هردوره، گواهینامه طرح دورههای پایه داوری حل اختلاف نیزبه شما اعطاء خواهد شد.
  4.  زمان تقریبی صدور گواهی هریک از دوره ها حدود 10 روز بعد از انجام کلیه مراحل فوق الذکراست و بعد از صدور گواهی نیز پیامک آن به شماره همراه شما ارسال که از طریق سامانه - صفحه شخصی منوی گارگاههای من - گواهی دوره قابل مشاهده و دانلود می باشد.

  اشتراک گذاری
سایر دوره های داوری
نظرات
  ناصر صفی خانی         1401/07/22 09:21:49 ب.ظ     
سلام خوبه. درصورتی که دوره ها طولانی نباشد چون مدت زمان سه ماهه بنظر زمان طولانی هست وبه نظرم دوره ها مدت یک ماهه بهتر هست. سپاسگزارم
  مهدی روحی ریک        1401/07/21 11:02:31 ق.ظ     
با سلام و خداقوت. بسیار عالی
  حسن شمس الدینی        1401/04/30 08:46:22 ب.ظ     
باسلام وخداقوت،ازتمامی دست اندرکاران تشکرویژه دارم انشااللّه درتمام مراحل زندگی موفق ومؤیدباشید
  پاسخ کارشناس مربوطه
سلام
وقت شما بخیر و سپاس از لطف جناب عالی
موفق باشید
 
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...