ثبت نام در در طرح تجربه صدور رای داوری
راهنمای ثبت نام در دوره داوری

دوره رایگان راه کارهای جدید صدور و وصول چک

محتوای دوره راه کارهای جدید صدور و وصول چک:

مطابق اصلاحیه جدید قانون چک، پیش از دریافت و صدور چک بهتر است که  شناخت کافی از شرایط و قواینن چک را بدانیم
هر فرد نیاز دارد پیش از گرفتن دسته چک و نوشتن چک با شرایط و قوانین جدید چک آشنایی داشته باشد.بطور مثال :طبق قانون جدید در صورتی كه موجودی صادر كننده چك نزد بانك كمتر از مبلغ چك باشد، بانك مكلف است مبلغ موجودی را به آورنده چك بدهد.
دانستن توصیه‌های لازم و داشتن دانش کافی از قوانین صدور چک می‌تواند به هر فرد در معاملاتی که با چک انجام می‌شود کمک کند به ویژه اینکه انجام معاملات ملکی و معاملاتی که مبالغ بالایی در آن جابه‌جا می‌شود معمولا به وسیله صدور چک انجام می‌شود. به همین دلیل اگر شغل فرد انجام چنین معاملاتی را ایجاب می‌کند، فرد نیاز به داشتن دانش کافی درباره قوانین چک دارد.

در دوره راه کارهای جدید صدور و وصول چک علاوه بر الزاماتی که در هنگام صدور چک باید رعایت کرد موارد نیز تدریس خواهد شد:
 
 1. ویژگی های چک های جدید
 2. نحوه دریافت  صدور چک های جدید
 3. راهکارهای وصول چک های جدید
 4. اصلاحات جدید قانون چک
   

مدرس دوره راه کارهای جدید صدور و وصول چک:
 دکتر یاسر مرادی، مدرس دانشگاه، مشاور ارشد حقوق بانکی

 

مدت زمان دوره: 1 ساعت

هزینه ثبت نام نقدی اعضا: ۴۴۲,۵۰۰ تومان رایگان با رعایت شرایط


توضیحات دوره راه کارهای جدید صدور و وصول چک:
 در راستای توسعه عدالت آموزشی و درپاسخ به درخواست های عزیزان سراسر کشور از سامانه جامع داوری ایران، به یاری خداوند متعال شرایط لازم جهت برگزاری این دوره بصورت غیر حضوری فراهم گردید، لذا کلیه علاقمندان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام و همچنین می توانند بدون محدودیت دوستان خود را برای شرکت در این دوره دعوت فرمایند.
 

نحوه و مراحل اجرای دوره های غیر حضوری
 1. مرحله اول: ثبت نام در دوره 
 2. مرحله دوم: مراجعه به صفحه شخصی خود - کلیک روی منوی کارگاههای ثبت نامی من - سپس کلیک روی منوی دانلود فایل ها - و مطابق توضیحات نسبت به دانلود و گذراندن دوره اقدام فرمایید .
 3. مرحله سوم: شرکت کنندگانی که تمایل به اخذ گواهی پایان دوره از سامانه جامع داوری ایران  را دارند، بعد از دانلود و مشاهده دوره حتماً اقدام به تکمیل اطلاعات خود در منوی اطلاعات کاربری نموده وسپس به منوی آزمون های من در صفحه شخصی خود مراجعه و ضمن اجرای آزمون به سوالات دوره پاسخ دهند.
 


 شرایط دوره راه کارهای جدید صدور و وصول چک:
 1. دوره راه کارهای جدید صدور و وصول چک غیرحضوی است و امکان ثبت نام از هر نقطه کشور وجود دارد.
 2. مهلت گذراندن دوره راه کارهای جدید صدور و وصول چک 3 ماه می باشد لذا از تاریخ ثبت نام، عزیزان به مدت سه ماه فرصت دارند که نسبت به گذراندن دوره اقدام کنند.
 3. عزیزانی که تمایل به دریافت گواهی پایان دوره از سامانه جامع داوری ایران را دارند، حتماً در صفحه شخصی خود ازمنوی اطلاعات کاربری و مطابق راهنمای آن صفحه نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.
 4.  زمان تقریبی صدور گواهی این دوره حدود 10 روز بعد از انجام کلیه مراحل فوق الذکراست وبعد از صدور پیامک آن ارسال و از طریق طریق سامانه - صفحه شخصی منوی کارگاههای من - گواهی دوره قابل مشاهده و دانلود می باشد. 


  اشتراک گذاری
دوره های داوری حقوقی
نظرات دوره رایگان راه کارهای جدید صدور و وصول چک
  عباس امینی        1401/12/07 10:14:43 ق.ظ     
باسلام و عرض ادب و تشکر از ایجاد سامانه داوری که با تدریس اساتید محترم در اعتلای امر داوری و توسعه ان کوشیده اند . امید وارم با استمرار اموزش از یکسو و تدوین قراردادهای داوری و قرارنامه داوری و چارچوبهای رای داوری بصورت فرمت های خاص ، در همسان سازی شکلی داوری نیز اقدامات لازم معمول گردد . ایجادد یک سایت برای گزارشهای داوری و الزام داورا با بارگذاری ارای خود در این سامانه ، قبل از ارائه نهائی کنترلهای شکی صورت پذیرد . بدیهی است تخصیص بخشی از حق اازحمه داوری به این امر میتواند ترغیب اساتید برای کنترل را افزایش دهد . با سپاس مجدد از اساتید محترم
  امیرحسین رنجبر        1400/09/15 12:21:34 ب.ظ     
باسلام و احترام. از برگزار کنندگان دوره ها و سایت داورایران و اساتید محترم کمال تشکر دارم که موجب یادآوری مطالب شدند.
  زهرا جهان بخش        1400/02/08 03:13:02 ب.ظ     
با نهایت سپاس از شما، دوره بسیار جامع و کاربردی بود.
  حسن جوکار        1399/09/19 10:25:52 ق.ظ     
درود بر اساتید گرامی تشکر فراوان از شما عزیزان
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...