ثبت نام در  در طرح تجربه صدور رای داوری
راهنمای ثبت نام در دوره داوری

دوره رایگان غیرحضوری آموزش ویندوز وکاربارایانه

محتوای آموزشی
  در شرایط فعلی که تقریباً اکثر امور روزمره به ویژه ارتباطات از طریق رایانه انجام می شود لازم است که همه به ویژه اعضای گرانقدر سامانه جامع داوری آشنایی کامل با کامپیوتر یا همان رایانه داشته باشند و بتوانند کار با ویندوز که یک سیستم عامل مهم رایانه است را فرا گرفته و به راحتی کلیه امور خود را از طریق رایانه خانگی و غیر... انجام دهند.

سرفصل ها
1. آشنایی کلی با کامپیوتر(رایانه) و قطعات آن
2.دسک تاب، start و کار با پنجره ها
3.کار با حافظه های جانبی و آشنایی با فایل و پوشه ها
4. آشنایی با نرم افزارهای ویندوز و تنظیمات کنترل پنل
 

مدرس:
 مهندس مختار تیموری 
  مدرس ارشد آی تی و رایانه

مدت زمان دوره: 1 ساعت

هزینه ثبت نام نقدی اعضا: ۴۲۷,۵۰۰ تومان رایگان با رعایت شرایط


توضیحات:
 در راستای توسعه عدالت آموزشی و درپاسخ به درخواست های عزیزان سراسر کشور از سامانه جامع داوری، به یاری خداوند متعال شرایط لازم جهت برگزاری این دوره بصورت رایگان و غیر حضوری فراهم گردید، لذا کلیه علاقمندان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام و همچنین می توانند بدون محدودیت دوستان خود را برای شرکت در این دوره رایگان دعوت فرمایند.
 

نحوه و مراحل اجرای دوره های غیر حضوری
1- مرحله اول: ثبت نام در دوره 
2- مرحله دوم: مراجعه به صفحه شخصی خود - کلیک روی منوی کارگاههای ثبت نامی من - سپس کلیک روی منوی دانلود فایل ها - و مطابق توضیحات نسبت به دانلود و گذراندن دوره اقدام فرمایید .
3- مرحله سوم: شرکت کنندگانی که تمایل به اخذ گواهی پایان دوره از سامانه جامع داوری را دارند، بعد از دانلود و مشاهده دوره حتماً اقدام به تکمیل اطلاعات خود در منوی اطلاعات کاربری نموده وسپس به منوی آزمون های من در صفحه شخصی خود مراجعه و ضمن اجرای آزمون به سوالات دوره پاسخ دهند.

 


  1. در دوره های غیرحضوی: امکان ثبت نام از هر نقطه کشور وجود دارد.
  2. مهلت گذراندن دوره های غیر حضوری 3ماه می باشد لذا از تاریخ ثبت نام، عزیزان به مدت سه ماه فرصت دارند در هر ساعت از شبانه روز و از هر مکانی دوره غیرحصوری را طی نمایند و زمان گذراندن دوره نیز دراختیار خود شرکت کننده می باشد
  3. عزیزانی که تمایل به دریافت گواهی پایان دوره از سامانه جامع داوری  را دارند، حتماً در صفحه شخصی خود ازمنوی اطلاعات کاربری و مطابق راهنمای آن صفحه نسبت به تکمیل اطلاعت کاربری خود اقدام نمایند.
  4.  زمان تقریبی صدور گواهی این دوره حدود 20 روز بعد از انجام کلیه مراحل فوق الذکراست وبعد از صدور پیامک آن ارسال و از طریق طریق سامانه - صفحه شخصی منوی گارگاههای من - گواهی دوره قابل مشاهده و دانلود می باشد.


  اشتراک گذاری
دوره های داوری حقوقی
نظرات دوره رایگان غیرحضوری آموزش ویندوز وکاربارایانه
  حسن جوکار        1399/09/22 10:36:17 ق.ظ     
سلام و درود خیلی خوب و مفید بود سباس
  امیر محمد عبداللهی        1399/06/25 10:53:49 ب.ظ     
دوره آموزش رایانه جهت استفاده عموم بسیار مناسب و با توجه به شرایط فوق العاده مناسب برای شرکت عموم در این دوره کاربردی میباشد تشکر میکنم از مسئولین سامانه جامع داوری بابت ایجاد بستر مناسب جهت ارتقا سطح علمی تمامی افراد جامعه
  پاسخ کارشناس مربوطه
سلام
سپاس از اظهار لطف شما
موفق باشید
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...