درباره سامانه جامع داوری

امروزه مبحث حل و فصل آسان اختلافات حقوقی یکی از ضروریاتی است که در ارتقای سطح کیفیت زندگی احاد جامعه نقش به سزایی دارد.

  در این راستا،  بکارگیری و بهرمندی از خدمات داوران متخصص و کارآمد در هر حوزه ای می تواند مسائل و مشکلات عموم مردم را در امور روزمره کاهش داده و درعین حال سطح کیفیت زندگی را ارتقا دهد
.

اما متاسفانه اکثریت مردم شناخت دقیق و جامعی از حوزه داوری و متخصصان کارآمد داوری نداشته و بعضا به افراد غیر آشنا با حوزه داوری مراجعه نموده و در نتیجه نه تنها مشکلات مربوطه مرتفع نمی گردد بله مشکلات و اختلافات را افزایش می دهد.

چراکه  اختلافات و مسائل حقوقی از جمله اموری است همه امور جاری زندگی را درگیر نموده و بدلیل خشکی روح حاکم بر قوانین و آئین دادرسی ها گاها کوچکترین اشتباه صدمات غیرقابل جبرانی را به همراه دارد و شاید هرگز امکان دادخواهی مجدد وجود نداشته باشد
.

به همین دلیل یکی از نیازهای اصلی عموم افراد جامعه، آگاهی و شناخت این افراد متخصص و آشنا با حوزه داوری حل و فصل اختلافات و سهولت در ارتباط و دسترسی به این داوران می باشد. لذا در جهت رفع این نیاز اساسی، فناور گستر روبینا با بهرمندی از توان و تخصص جمعی از متخصصان بومی خود اقدام به طراحی خدمتی نوین برای بهرمندی عموم مردم و کلیه داوران و متخصصین حوزه داوری و همچنین مراکز مرتبط با حوزه داوری تحت عنوان سامانه جامع داوری نمود.

این سامانه یک پرتال تعاملی واستارت آپ بوده که بعنوان یک مرکز اطلاع رسانی جامع در حوزه داوری می باشد و دراین زمینه از همکاری مشترک و علمی جمع کثیری از استادان و مراکز آموزشی و متولیان امر داوری کشور بهرمند گردیده است و درجهت اطلاع و بهرمندی اعضای برخی از سازمان ها و مراکز آموزشی از تخفیف ها و امکانت ویژه سامانه، لوگوی آنها در صفحه اول سامانه جامع داوری نیز قابل روئیت می باشد.


همچنین باعث افتخار است که به اطلاع برسانیم، خوشبختانه تقاضاهای همکاری زیادی بصورت مستمر از سوی مراکز مختلف اعم از دولتی و غیر دولتی متولی امر داوری و آموزش داوران به سامانه واصل می گردد که پس از بررسی کامل تقاضا ها و اخذ تاییدات لازم بر تعداد همکاران مجموعه افزوده خواهد شد.

با توکل به خداوند بزرگ با ارائه خدمتی نوین در این راه ارزشمند قدم برداشتیم  تا بتوانیم در جهت اطلاع رسانی های حوزه داوری اعم از معرفی داوران و متخصصین داوری و همچنین ارائه اطلاعات حقوقی مرتبط با حوزه داوری اقدامات موثری را تقدیم احاد جامعه نماییم.  

 سامانه جامع داوری

 
لطفا منتظر بمانید ...