ثبت نام در در طرح تجربه صدور رای داوری
راهنمای ثبت نام در دوره داوری

دوره جامع قواعد و تکنیک های قرارداد نویسی


دوره جامع  قواعد و تکنیکهای قرارداد نویسی دوره ای جامع برای همه اعم از افراد عادی و حقوقدانان با هدف انعقاد قراردادهای قابل اجرا، از شروع تا پایان و پیش بینی نحوه حل اختلافات بسیار ضروری می باشد. به طور کلی نوشتن قرارداد، فارغ از موضوع خاص هر یک از آن ها تابع اصولی است که در دو بخش قابل ارائه می باشد. در این دوره اصول قرارداد نویسی، فنون لازمه قرارداد نویسی، تکنیکهای کاربردی قرارداد نویسی و قواعد حقوقی و اختلاقی و اقتصادی در نگارش قرارداد به جامع ترین و کاملترین شکل ممکن مورد بحث و بررسی قرار میگیرد.
 •  بخش نخست شامل موارد شکلی و نکات کاربردی که می بایست در کل قرارداد نویسی رعایت شوند ، می باشد که در بر گیرنده ظاهر قرارداد ، فونت قرارداد ، اندازه متون قرارداد، ادبیات حقوقی و سایر مواردی ازین قبیل می باشد.
 • اما بخش دوم آیین نگارش قرارداد نویسی که به طور تخصصی وارد ماهیت آن شده و شاکله اصلی قرارداد نویسی از آن نشئت می گیرد را شامل می شود. مواردی همچون موضوع و مبلغ قرارداد ، تعهدات طرفین در قرارداد ، خاتمه قرارداد ، حل اختلافات و داوری در قرارداد و  میباشد….
دوره جامع و کامل قواعد و تکنیکهای قرارداد نویسی با مدرک معتبر
دوره جامع قواعد و تکنیک های قرارداد نویسی دوره ای برای عموم افراد جامعه میباشد که توسط دکتر حبیبی درگاه استاد دانشگاه تدریس شده و شامل سرفصلهای زیر میباشد:
 
 1. تکنیک های مشترک در ساختار قرارداد
 2. اصول و قواعد حقوقی قرارداد نویسی
 3. قواعد اخلاقی و اقتصادی قرارداد نویسی
 4. تکنیک های مشترک نگارش در قراردادهای داخلی

دوره جامع و کامل قواعد و تکنیکهای قرارداد نویسی با مدرک معتبر و رسمی

در دوره جامع و کامل قواعد و تکنیک های قرارداد نویسی، دانش پژوهان در پایان دوره بایستی بتوانند به سوالات زیر پاسخ دهند:
 1. تکنیک های قرارداد نویسی چیست؟
 2. تکنیک های مشترک در ساختار قرارداد نویسی چیست؟
 3. اصول و قواعد حقوقی قرارداد نویسی چیست؟
 4. قواعد اخلاقی و اقتصادی قرارداد نویسی کدام است؟
 5. تکنیک های مشترک نگارش در قراردادهای داخلی چیست؟
 
در صورت تمایل دانش پژوهان میتوانند برای تهیه محصول فیزیکی این دوره میتوانید از لینک خرید دوره قواعد و تکنیک های قرارداد نویسی دکتر حبیبی درگاه استفاده کنید.

دوره جامع قواعد و تکنیکهای قرارداد نویسی

 

مدرس دوره جامع قواعد و تکنیک ها قرارداد نویسی:
 دکتر حبیبی درگاه، مدرس دانشگاه

 

مدت زمان دوره: 2 ساعت

هزینه ثبت نام نقدی اعضا: ۶۲۲,۵۰۰ تومان ۳۹۷,۵۰۰ تومان

هزینه ثبت نام نقدی آزاد: ۶۳۷,۵۰۰ تومان ۵۶۴,۰۰۰ تومان


توضیحات دوره جامع قواعد و تکنیکهای قرارداد نویسی:
 در راستای توسعه عدالت آموزشی و درپاسخ به درخواست های عزیزان سراسر کشور از سامانه جامع داوری، به یاری خداوند متعال شرایط لازم جهت برگزاری این دوره بصورت غیر حضوری فراهم گردید، لذا کلیه علاقمندان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام و همچنین می توانند بدون محدودیت دوستان خود را برای شرکت در این دوره دعوت فرمایند.
 

نحوه و مراحل اجرای دوره غیر حضوری جامع قواعد و تکنیکهای قرارداد نویسی:
 1. مرحله اول: ثبت نام در دوره قواعد قرارداد نویسی
 2. مرحله دوم: مراجعه به صفحه شخصی خود - کلیک روی منوی کارگاههای ثبت نامی من - سپس کلیک روی منوی دانلود فایل ها - و مطابق توضیحات نسبت به دانلود و گذراندن دوره اصول قرارد نویسی اقدام فرمایید .
 3. مرحله سوم: شرکت کنندگانی که تمایل به اخذ گواهی پایان دوره از سامانه جامع داوری ایران  را دارند، بعد از دانلود و مشاهده دوره حتماً اقدام به تکمیل اطلاعات خود در منوی اطلاعات کاربری نموده وسپس به منوی آزمون های من در صفحه شخصی خود مراجعه و ضمن اجرای آزمون به سوالات دوره پاسخ دهند.

 


 شرایط گذراندن دوره جامع قواعد و تکنیکهای قرار داد نویسی:
 1. دوره جامع قواعد و تکنیکهای قرار داد نویسی غیرحضوری است و امکان ثبت نام از هر نقطه کشور وجود دارد.
 2. مهلت گذراندن دوره جامع قواعد و تکنیکهای قرارداد نویسی 3 ماه می باشد لذا از تاریخ ثبت نام، عزیزان به مدت سه ماه فرصت دارند که نسبت به گذراندن دوره اقدام کنند.
 3. عزیزانی که تمایل به دریافت گواهی پایان دوره از سامانه جامع داوری ایران را دارند، حتماً در صفحه شخصی خود ازمنوی اطلاعات کاربری و مطابق راهنمای آن صفحه نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.
 4.  زمان تقریبی صدور گواهی این دوره حدود 10 روز بعد از انجام کلیه مراحل فوق الذکراست وبعد از صدور پیامک آن ارسال و از طریق طریق سامانه - صفحه شخصی منوی گارگاههای من - گواهی دوره قابل مشاهده و دانلود می باشد. 


  اشتراک گذاری
دوره های داوری حقوقی
نظرات دوره جامع قواعد و تکنیک های قرارداد نویسی
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...