شرایط جدید ثبت نام در کتاب داوران ظرفیت محدود

امتیازات عملکرد چه مزایای دارد؟

این سامانه برپایه همکاری مشترک و دریک پلتفرم تعاملی استارت آپی با هدف اطلاع رسانی و داشتن ارتباط دو طرفه فعال با اعضاء بنیان نهاده شده است. لذا همکاری فعال همه کاربران یکی از ویژگیهای خاص این سامانه می باشد.
امتیازعملکرد درسامانه جامع داوری یعنی همان همکاری و کسب درآمد کاربران ازهمکاری خود با سامانه که بر اساس حجم فعالیت های هریک از کاربران که درسامانه انجام می‌دهند، مطابق ضوابط و مقررات سامانه محاسبه و اعمال می­گردد.
 
- خرج کردن امتیاز عملکرد به جای پرداخت وجه نقد در سامانه

کسب امتیازات عملکرد هر یک از کاربران ازبابت فعالیت و همکاری با سامانه و استفاده از امتیازات کسب شده به جای پرداخت وجه نقد در زمان استفاده از خدمات مختلف سامانه می باشد.
 
لذا هرچه تلاش کاربر در کسب امتیازات عملکرد بیشتر باشد، جمع امتیازات عملکردی ایشان بیشتر و به طبع می تواند از خدمات بیشتر سامانه بدون پرداخت وجه نقد  استفاده نماید و به جای پرداخت وجه نقد از امتیاز عملکرد خود خرج نماید.

برخی از آیتم های کسب امتیازعملکرد بیشتر درسامانه به شرح ذیل می باشد:  
لازم به ذکر است:
 1. لاز به ذکر است که سامانه علاوه بر وب سایت خود در اکثرشبکه های اجتماعی اعم از اینستاگرام، بله، سروش، تلگرام، واتساب، وغیره... فعال می باشد.
 2. علاوه بر آیتم­های عملکردی فوق در صورتی که کاربران تمایل داشته باشند در بخش‌های مختلف سامانه نیز بصورت غیر حضوری همکاری داشته باشند، می­توانند از منوی اعلام همکاری نسبت به ثبت درخواست خود جهت بررسی اقدام نمایند.
 3. شیوه نامه کامل ضوابط و مقررات همکاری و توضیحات بیشتر از طریق منوی اعلام همکاری درصفحه شخصی کاربران قرار خواهد گرفت.  
 
 

جواب
در سامانه 2 نوع امتیاز وجود دارد:
 
الف) گروه امتیازات علمی
ب) گروه امتیازات عملکرد


امتیاز عملکرد:
امتیاز عملکرد در سامانه  بر اساس فعالیت هایی که کاربران در سامانه انجام می‌دهند، محاسبه و اعمال می­گردد، مانند:
 
 • امتیاز همکاری با سامانه
 • امتیاز دعوت دوستان خود جهت عضویت و شرکت در دوره ها
 • امتیازات حضور روزانه در سامانه و بهره مندی از مطالب سامانه
 • گذاشتن کامنت مناسب و مرتبط  ذیل مطالب سامانه
 • دنبال کردن سامانه در شبکه های اجتماعی
 • تبلیغ و اطلاع رسانی فعالیتهای سامانه از سوی هر یک از کاربران در وب سایت و شبکه های اجتماعی که دارند، مانند وب سایت خود، اینستاگرام، گروهها و کانال­های واتساپ، بله، تلگرام و غیره.    
لازم به ذکر است:
 1. سامانه با رعایت اصل همکاری مشترک در بستر تعاملی بودن و داشتن ارتباط دو طرفه فعال با اعضا بنیان نهاده شده است. لذا همکاری همه کاربران یکی از ویژگیهای خاص این سامانه می باشد.
 2. این همکاری شامل تالیف و گردآوری مطالب حقوقی مرتبط با فعالیت سامانه، ارائه مقالات مرتبط با مباحث حقوقی به ویژه مباحث داوری و غیره می باشد.
 3. علاوه بر آیتم­های عملکردی فوق در صورتی که کاربران تمایل داشته باشند در بخش‌های مختلف سامانه نیز بصورت حضوری و غیر حضوری همکاری داشته باشند، می­توانند از منوی اعلام همکاری نسبت به ثبت درخواست خود جهت بررسی اقدام نمایند.


جواب
توجه داشته باشید که امکان کسب امتیاز عملکرد در بخش های مختلف سامانه منجمله موارد زیر فعال می باشد:
- کسب امتیاز از طریق معرفی دوستان برای عضویت در سامانه.- جهت مشاهده راهنمای دعوت برای عضویت اینجا کلیک فرمایید
- معرفی کارگاههایی که خود در آن ثبت نام کردید به دوستان­­ تان - جهت مشاهده راهنمای دعوت برای ثبت نام دوره ها اینجا کلیک فرمایید
مراحل انجام:
 1. برای دعوت دوستان خود جهت عضویت در سامانه باید وارد صفحه شخصی خود شوید و در بالای صفحه زیر تصویر کاربری خود یک لینک اختصاصی خود را کپی و از طریق همه شبکه های اجتماعی برای دوستان خود ارسال فرمایید. - جهت مشاهده راهنمای دعوت برای عضویت اینجا کلیک فرمایید
با پذیرش دعوت شما و ثبت نام آنها امتیاز مربوطه هم به شما و هم به دوستتان تعلق  گرفته و ثبت خواهد شد.
 
 1. برای دعوت دوستان خود جهت ثبت نام در کارگاههای سامانه باید وارد صفحه شخصی خود و سپس منوی کارگاههای من شوید  و در زیر عنوان دوره هایی که خودتون ثبت نام کرده اید  لینک اختصاصی خود را کپی و از طریق همه شبکه های اجتماعی برای دوستان خود ارسال فرمایید- با پذیرش دعوت شما و ثبت نام آنها امتیاز مربوطه هم به شما و هم به دوستتان تعلق  گرفته و ثبت خواهد شد.- جهت مشاهده راهنمای دعوت برای ثبت نام دوره ها اینجا کلیک فرمایید


برگشت
لطفا منتظر بمانید ...