بارگذاری ...

کتاب داوران حل اختلاف 1403

ثبت نام و درج مشخصات در کتاب اسامی داوران حل اختلاف (چاپ چهارم)

پیرو چاپ اول و دوم و سوم عرضه موفق کتاب اسامی داوران حل اختلاف عضو سامانه جامع داوری ایران و در راستای پاسخ به تقاضاهای مکرر علاقمندان و متقاضیان جدید مقرر گردید که فراخوان ثبت نام و درج مشخصات داوران متقاضی در چاپ چهارم کتاب اسامی داوران در نیمه اول سال 1403 اقدام گردد.
کتاب اسامی داوران حل اختلاف عضو سامانه جامع داوری ایران بعنوان اولین مجموعه منسجم اطلاع رسانی عمومی اسامی و مشخصات داوران و فعالین حوزه داوری درسطح کشور می باشد که با همکاری بنیاد قرآن کشور ، هسته مرکزی دیوان داوران قرآنی حل اختلاف، کلیه داوران عزیز و فعالان حوزه داوری بصورت عمومی عرضه می شود تا عموم مردم به سهولت بتوانند ازبین داوران این کتاب داور مورد نظر خود را تعیین و انتخاب نمایند.

35% تخفیف
 کتاب اسامی داوران حل اختلاف 1403

چرا کتاب اسامی داوران حل اختلاف

این کتاب با هدف اطلاع رسانی و نمایش مشخصات داوران عضو سامانه جامع داوری ایران و فعال درسطح کشور و همچنین در راستای گسترش فرهنگ ارزشمند داوری حل اختلاف و کمک به کاهش حجم مراجعات و پرونده های ورودی به مراجع قضایی چاپ و بصورت عمومی عرضه تا مورد استفاده عموم قرار گیرد. لذا ثبت نام کنندگان در این کتاب از 4 مزیت زیر بهرمند خواهند شد.

کتاب اسامی داوران حل اختلاف 1403

درج نام در کتاب

درج و چاپ نام و مشخصات شما بعنوان داور در کتاب اسامی داوران حل اختلاف عضو سامانه جامع داوری ایران

نمایش آنلاین در سامانه

نمایش آنلاین نام و مشخصات شما بعنوان داور در سامانه جامع داوری ایران به مدت یکسال و ایجاد صفحه داوری اختصاصی برای شما

ارسال رایگان دو نسخه ازکتاب

بعد از چاپ کتاب اسامی داوران دو نسخه از آن بصورت رایگان از طریق پست برای ثبت نام کنندگان در کتاب ارسال می گردد

دریافت هدیه نقدی

پس از ثبت نام معادل ده درصد از پرداختی شما دربانک امتیازات عملکرد شما جهت خرج نمودن در موقع خرید از سامانه تخصیص می یابد.

گزارش تصویری از چاپ سوم کتاب اسامی داوران حل اختلاف

با تلاش دلسوزانه همه عزیزان خوشبختانه چاپ سوم کتاب اسامی داوران حل اختلاف عضو سامانه جامع داوری ایران با موفقیت به چاپ رسیده و بصورت عمومی در سراسر کشور عرضه گردید لذا بخشی از مراحل عرضه کتاب چاپ سوم در فیلم تهیه شده قابل مشاهده می باشد.

چاپ چهارم 1403
ارسال رایگان
آغاز ثبت نام چاپ چهارم
زمان چاپ چهارم نیمه اول 1403

گزارش تصویری از چاپ دوم کتاب اسامی داوران حل اختلاف

با تلاش دلسوزانه همه عزیزان خوشبختانه چاپ دوم کتاب اسامی داوران حل اختلاف عضو سامانه جامع داوری ایران با موفقیت به چاپ رسیده و بصورت عمومی در سراسر کشور عرضه گردید لذا بخشی از مراحل عرضه کتاب چاپ دوم در فیلم تهیه شده قابل مشاهده می باشد.

گزارش تصویری از چاپ اول کتاب اسامی داوران حل اختلاف

با تلاش دلسوزانه همه عزیزان خوشبختانه چاپ اول کتاب اسامی داوران حل اختلاف عضو سامانه جامع داوری ایران با موفقیت به چاپ رسیده و بصورت عمومی در سراسر کشور عرضه گردید لذا بخشی از مراحل عرضه کتاب چاپ اول در فیلم تهیه شده قابل مشاهده می باشد.

شرایط پیش ثبت نام

با توجه به حساسیت اطلاعات مندرج در کتاب داوران حل اختلاف اعضای سامانه جامع داوری ایران ،متقاضیان می بایست شرایط زیر را رعایت کنند

 • ثبت نام و تکمیل اطلاعات

  ابتدا نیاز هست که کاربران در سامانه جامع داوری ایران ثبت نام کنند و عضو باشند. پس از آن لازم است اطلاعات کاربری عزیزان در سامانه تکمیل باشد لذا درصورت عدم تکمیل حتماً راهنمای تکمیل اطلاعات کاربری را مطالعه و سپس در صفحه شخصی خود در سامانه ازطریق منوی اطلاعات کاربری نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام فرمایید .

 • ثبت دقیق آدرس فعالیت، تلفن و ایمیل

  توجه داشته باشید اطلاعات مذکور، درکتاب اسامی داوران حل اختلاف چاپ و بصورت عمومی عرضه خواهد شد لذا حتماً آدرس و تلفن های محل فعالیت های کاری و عمومی خود را ثبت فرمایید و مسئولیت عدم رعایت این موضوع با ثبت نام کننده است.

 • نمایش مشخصات داوران فعال درسطح کشور

  این کتاب با هدف اطلاع رسانی و نمایش مشخصات داوران عضو سامانه جامع داوری ایران و فعال درسطح کشور و همچنین در راستای گسترش فرهنگ ارزشمند داوری حل اختلاف و کمک به کاهش حجم مراجعات و پرونده های ورودی یه مراجع قضایی چاپ و بصورت عمومی عرضه تا مورد استفاده عموم قرار گیرد.

 • شرایط استفاده از تخفیف ویژه

  در راستای مساعدت و همکاری با متقاضیان ثبت نام مصوب گردید که عزیزانی که حداکثر تا پایان خرداد 1403 اقدام به ثبت نام نمایند همزمان مشمول دو مزیت می شوند:

  • 1- ثبت نام با قیمت سال قبل(بدون افزایش قیمت)
  • 2- همان قیمت سال قبل را نیز با تخفیف 35 درصدی پرداخت خواهند نمود
  لازم به ذکر است که زمان چاپ این کتاب جدید نیز انشاءالله در نیمه اول 1403 خواهد بود.

کتاب اسامی داوران حل اختلاف 1403

مزایای ثبت نام

همزمان با ثبت نام شما از مزایای زیر بهره مند خواهید شد

نمایش در کتاب

مشخصات شما در کتاب اسامی داوران حل اختلاف ثبت می شود

نمایش در سامانه

اسامی شما بصورت رایگان در سامانه جامع داوری ایران بعنوان داور فعال به مدت یکسال نمایش داده می شود

نمایش اطلاعات تماس

اطلاعات تماس شما شامل آدرس فعالیت، شماره تماس، ایمیل و همچنین سوابق علمی و کار و صدور رای شما به جستجو کنندگان شما نمایش داده می شود

کتاب اسامی داوران حل اختلاف 1403

دریافت دو نسخه

پس از چاپ کتاب، دو نسخه بصورت رایگان برای شما از طریق پست ارسال می شود

دریافت امتیاز

از مزایای دریافت 700 امتیاز در سامانه بهره مند می شوید که میتوانید در بخشهای مختلف سامانه آنرا هزینه کنید

استفاده از دوسیه

همزمان با داور شدن و نمایش در لیست داوران فعال سامانه، امکان استفاده از سیستم مدیریت پرونده الکترونیک دوسیه برای شما فراهم می شود

ثبت نام

جهت ثبت نام 1403 میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید. توجه نمایید که این تخفیف صرفا تا روزهای آتی قابل استفاده می باشد و از آن تاریخ به بعد تخفیف قابل استفاده نمی باشد و در ادامه توجه شود که ثبت نام در کتاب به منزله قبول تمام شرایط میباشد.

سؤالات متداول

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر از سوالات متداول بهره مند شوید

ثبت نام کنندگان در کتاب اسامی داوران حل اختلاف عضو سامانه جامع داوری ایران مشمول 4 مزیت به شرح ذیل می شوند:

 1. - ثبت مشخصات بعنوان داور درکتاب اسامی داوران حل اختلاف.
 2. - نمایش آنلاین مشخصات بعنوان داور به مدت یکسال در سامانه جامع داوری ایران.
 3. - دریافت دو نسخه رایگان کتاب از طریق پست.
 4. - دریافت هدیه نقدی - پس از ثبت نام معادل ده درصد از پرداختی شما دربانک امتیازات عملکرد شما جهت خرج نمودن در موقع خرید از سامانه تخصیص می یابد

این کتاب بعد از انجام مراحل چاپ به صورت عمومی در سراسر کشور جهت استفاده کلیه علاقمندان عرضه خواهد شد.

بله، در صورتی که متقاضیان تا پایان خرداد 1403 نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند، مشمول تخفیف ویژه خواهند شد.

بله، موسسات می توانند از طریق تیکت در خواست خود را ثبت نمایند تا اقدامات لازم صورت پذیرد.

شما براحتی با مراجعه به بخش فروشگاه سامانه میتوانید کتاب سال 1400 اسامی داوران حل اختلاف سامانه جامع داوری ایران را تهیه فرمایید.

داوری عبارت است از رفع اختلاف فی مابین طرفین دعوی یا اختلاف از طریق واگذاری آن به حکمیت اشخاصی که طرفین دعوی آنها را به تراضی و با رضایت خود انتخاب می کنند. داوری در واقع یک دادرسی و قضاوت خصوصی است که طی آن داور با توجه به شرایط درخواستی طرفین دعوا و بدون توجه به تشریفات سخت حوزه آیین دادرسی مدنی وجود، به دعوا رسیدگی کرده و حکم صادر می‌کند.

مطابق قوانین جاری کشور برای داوری عمومی مدرک یا پروانه ای پیش بینی نشده است، یعنی هر شخصی که مانع قانونی نداشته باشد می تواند از سوی طرفین اختلاف بعنوان داور انتخاب شده و به موضوع اختلاف آنها رسیدگی و رای داوری صادر نماید. اما نکته مهم این است که داوری یک موضوع تخصصی است و اگرچه قانونگذار شرایط خاصی را برای شخص داور پیش بینی نکرده ولی قطعاً هر شخصی بدون اطلاعات داوری نمی تواند یک رای داوری استاندارد صادر نماید و کلیه شرایط و اصول دادرسی را بدون دانش کافی رعایت نماید. لذا پیش بینی دوره های آموزشی داوری برای جبران بخشی از همین ضعف قانونی است.

شما به سه صورت میتوانید داور خود را انتخاب کنید:
اول: از طریق مراجعه به سامانه جامع داوری ایران و جستجوی در بخش داوران فعال در سامانه و انتخاب از بین داوران با توجه به شهر و استان محل سکونت خود و تماس با داور مورد نظر.
دوم: اخذ یک نسخه از کتاب اسامی داوران جستجوی در بخش داوران فعال در سامانه و انتخاب از بین داوران با توجه به شهر و استان محل سکونت خود و تماس با داور مورد نظر.
سوم: از طریق مراجعه به سامانه جامع داوری ایران و کلیک روی منوی نیاز به داور دارم در صفحه اصلی سایت ضمن ثبت درخواست خود اقدام تا کارشناسان مربوطه با توجه به سوابق و تجربیات داوران و محل سکونت شما، بهترین داور را معرفی نمایند.

تماس با ما

سامانه جامع داوری ایران، یک پرتال تعاملی واستارت آپ بوده که بعنوان یک مرکز اطلاع رسانی جامع در حوزه داوری فعال می باشد و دراین زمینه از همکاری مشترک و علمی جمع کثیری از استادان و مراکز آموزشی و متولیان امر داوری کشور بهره مند گردیده است.

دفتر مرکزی

ایران، تهران، بلوار کشاورز، خیابان فلسطین، خیابان ایتالیا، خیابان سرپرست، پلاک 31

تلفن : 02188967946

ایمیل : info@davariran.com