اینستاگرام سامانه جامع داوری را دنبال کنید کانال رسمی سامانه جامع داوری  در اینستاگرام
راهنمای ثبت نام در کارگاه

جامع و فشرده داوری


دوره غیر حضوری

مدرس:
 دکتر عزت الله امانی 
  مدرس دانشگاه
قاضی دیوانعالی کشور

 

وضعیت: پیش ثبت نام

روز: بصورت غیر حضوری است و زمان گذراندن دوره در اختیار خود شرکت کنندگان می باشد

مدت زمان: 2 ساعت

هزینه ثبت نام اعضا: ۳۹۵,۰۰۰ تومان رایگان با رعایت شرایط

تلفن هماهنگی: آنلاین - از طریق تیکت در بخش ارتباط با ما

محل برگزاری: غیر حضوری - شرکت کننده در هر مکان و در هر زمانی می تواند دوره را طی نماید.


توضیحات:
 در راستای توسعه عدالت آموزشی و درپاسخ به درخواست های  سراسر کشور، به یاری خداوند متعال شرایط لازم جهت برگزاری این دوره بصورت غیر حضوری و با امکان استفاده رایگان برای دارندگان شرایط وامتیاز فراهم گردید، لذا کلیه علاقمندان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام و همچنین می توانند دوستان خود را برای شرکت در این دوره دعوت و امتیاز کسب نمایند.
 

نحوه و مراحل اجرای دوره های غیر حضوری
1- مرحله اول: ثبت نام در دوره 
2- مرحله دوم: مراجعه به صفحه شخصی خود - کلیک روی منوی کارگاههای ثبت نامی من - سپس کلیک روی منوی دانلود فایل ها - و مطابق توضیحات نسبت به دانلود و گذراندن دوره اقدام فرمایید .
3- مرحله سوم: شرکت کنندگانی که تمایل به اخذ گواهی پایان دوره از سامانه جامع داوری را دارند، بعد از دانلود و مشاهده دوره حتماً اقدام به تکمیل اطلاعات خود در منوی اطلاعات کاربری نموده وسپس به منوی آزمون های من در صفحه شخصی خود مراجعه و ضمن اجرای آزمون به سوالات دوره پاسخ دهند.

 


  سرفصل های کلی این دوره :

- آشنایی با انواع حل و فصل اختلافات و داوری
- ویژگی های توافقنامه و شرط داوری
- شرایط داوران و شروع فرایند داوری
- مراحل و شرایط رسیدگی داور به موضوع اختلافی
- اصول و ویژگهی های صدور رای داوری
- مراحل ابلاغ و اجرای رای داوری
- مستندات قانونی درخواست ابطال رای داور
- نحوه و شرایط رسیدگی به درخواست ابطال 
 

شرایط:
  1. در دوره های غیرحضوی: امکان ثبت نام از هر نقطه کشور وجود دارد و همچنین بعد از ثبت نام زمان گذراندن دوره نیز دراختیار خود شرکت کننده می باشد
  2. عزیزانی که تمایل به دریافت گواهی پایان دوره از سامانه را دارند، حتماً در صفحه شخصی خود ازمنوی اطلاعات کاربری و مطابق راهنمای آن صفحه نسبت به تکمیل اطلاعت کاربری خود اقدام نمایند.
  3.  زمان تقریبی صدور گواهی این دوره حدود 20 روز بعد از انجام کلیه مراحل فوق الذکراست وبعد از صدور پیامک آن ارسال و از طریق طریق سامانه - صفحه شخصی منوی گارگاههای من - گواهی دوره قابل مشاهده و دانلود می باشد.  اشتراک گذاری
سایر کارگاهها
نظرات
  مریم ویسی        1399/12/17 06:19:40 ق.ظ     
سلام خرسندم که عرض کنم با هشق و علاقه به مباجث حقوقی تصمیم دارم که اگر خدا بخواهد در همه دوره های شما شرکت کنم.دوره های تخصصی که علاوه بر دانش افزایی ابزاری کاربردی در راه حل اختلافات و چگونگی برخورد آسانتر با مسایل بعضا پیچیده حقوقی میباشد.
  مرضیه شریفی        1399/12/12 07:30:38 ب.ظ     
باسلام بسیار مفید وعالی
  مصطفی جمالی        1399/12/12 01:34:48 ق.ظ     
باسلا دوره های و کارگاه بسیار عالی می باشد واگر شخصی بخواهد خارم از این سامانه این موارد را دریافت کند باید خیلی هزینه برای ارتقا سواد حقوقی خود کند از دست اندر کاران واساتید محترم قدردانی داشته وخواهشمندم با توجه ورود بعضز از افراد جدید ورود تنوع مطا لب واستفاده از محضر اطاتید دیگر را بسترش را برای دریافت مطالب. حقوقی فراهم بفرمائید .تشکر جمالی
  یاسر فرج پور مقدم        1399/10/12 12:59:04 ب.ظ     
باسلام و عرض خسته نباشيد از سامانه جامع داوري ه با دوره هاي حقوقي بسيار عالي باعث رشد حقوقي افراد مي شوند.
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...